W Parku Miejskim w Skawinie otwarto nową toaletę publiczną, co z pewnością ułatwi życie odwiedzającym to miejsce. Obiekt, który rozpoczął swoją działalność w maju, to element szerszej inwestycji, która obejmowała także uruchomienie tężni solankowej. Nowa toaleta została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie użytkowników oraz ich bezpieczeństwie.
Toaleta została oddana do użytku jako inwestycja Gminy Skawina i jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych. Udogodnienia obejmują nowoczesny, prefabrykowany budynek wykończony estetycznymi materiałami oraz najnowszymi technologiami, które wpływają na funkcjonalność obiektu. Mieszkańcy mogą korzystać z całodobowej dostępności toalety za niewielką opłatą, która wynosi 2 zł, akceptowane są zarówno płatności gotówkowe, jak i kartą.
Wewnątrz obiektu znajdują się dwie kabiny, w tym jedna dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, a systemy bezdotykowe zapewniają dodatkowy poziom higieny. Z myślą o komfortowych warunkach dla rodzin zamontowano również przewijak dla niemowląt. Warto zaznaczyć, że wokół toalety stworzono przyjazną przestrzeń, z bezpłatnym wodopojem oraz wygodnymi meblami miejskimi. Mieszkańcy i odwiedzający mogą korzystać z udogodnień takich jak segregacja odpadów oraz stojaki rowerowe, co sprzyja ekologicznemu podejściu do przebywania w parku.
Aby długo cieszyć się nowym obiektem, wprowadzono kilka ważnych zasad dotyczących korzystania z toalety. Zachęca się do dbania o czystość oraz odpowiednie użytkowanie sprzętu. Przypomniano również, że zwierzęta mogą przebywać poza obiektem, z wyjątkiem psów przewodników. Regulamin korzystania z toalety jest dostępny na zewnątrz, a władze miasta zapewniają, że obiekt będzie efektywnie służył mieszkańcom przez wiele lat. Wspólnie dbając o jego stan, mieszkańcy przyczynią się do poprawy jakości życia w Skawinie.
Źródło: Urząd Miasta Skawina
Oceń: Nowa toaleta w Parku Miejskim w Skawinie już dostępna dla mieszkańców
Zobacz Także

